Ресурсбук България. Събитие / обява

ATP тенис турнир Garanti Koza Sofia Open

За втори път в историята си България ще бъде домакин на турнир от календара на Асоциацията на професионалните тенисисти (АТП). Надпреварата ще бъде от категория АТП 250, като победителят ще добавя 250 точки към своя резултат в световната ранглистата. Турнирът ще се проведе в многофункционалната спортна зала "Арена Армеец София", която е с капацитет 12 000 места.

Григор Димитров спечели титлата от турнира Garanti Koza Sofia Open. На финала той победи с 2:0 сета 11-ия в световната ранглиста Давид Гофен. В отделните части Григор се наложи със 7:5, 6:4, а от понеделник той ще се изкачи до №12 в света.

Снимки на събитието / обявата

Линкове към ATP тенис турнир Garanti Koza Sofia Open

W67252 Основна схема на Garanti Koza Sofia Open 2017 Спорт Тенис Виж  ~
W67253 Garanti Koza Sofia Open 2017 - ATP 250 турнир Спорт Сайт на турнира Виж  ~